Русский English Deutsch Türkçe

KEMERDE SATILIK EMLAK

Kemerde Satilik Emlak

Kemer Marina

KEMERDE SATILIK EMLAK

Projelerde Kemer’in doğasına uygun, yeşil alan ve parkların ağırlıklı olduğu, şirin, tatil köyü tarzında inşa edilmiş Kemerde satilik emlak bulmak mümkündür.

Kemer diye adlandırılan bölge, Beldibinden başlayarak, Göynük, Kemer kent merkezi, Kiriş, Çamyuva, Alacasu, Phaselis, Tekirova, Çıralı, Olympos’a kadar uzanan ve doğal plajlardan oluşan sahil şeridine denir. Kemer’in en önemli özelliği, eteklerinde kızılçam ormanlarının yer aldığı dağların denize kadar uzandığı ve doğal liman ve koylardan oluşan berrak Akdeniz suları ile kavuşan mavi bayrak ödüllü plajlarıdır. Phaselis ören yeri, Olympos antik kenti, Idros antik şehri, Chimera (Yanartaş) bölgede gezilecek tarihi yerler olmakla birlikte, teleferik ile ulaşılan Tahtalı dağı, günlük ve haftalık yat turları, yaylalara safari gezileri, Ulupınar’da piknik, antik Lykia yolunda trekking, dağcılık, su altı dalışları, alışveriş ve renkli gece hayatı gibi pek çok aktiviteyi Kemer’de yaşamak mümkündür. Bu güzelliklerin tamamına sahip olmak için Kemerde satilik emlak listemiz sizlerin hizmetindedir.

Kemer’de satılık villa yada daire bulmak için öncelikle deniz yada dağ manzarasına sahip gayrimenkuller araştırılır. Ancak, bir turizm merkezi olan Kemer bölgesinin imar mevzuatı gereği denize sıfır olan arazilerde sadece turizm amaçlı ticari işletmeler ve oteller yer almaktadır. Dolayısıyla konut imarlı araziler genellikle denize 2.nci hatta 3.ncü sıradaki imar adalarında yer almaktadır. Yüksek turizm potansiyelinden dolayı sınırlı sayıda olan Kemer’de satılık arsa ve araziler çok değerli yatırım araçlarıdır. Son yıllarda yerli ve yabancı yatırımcıların Kemer’de satılık oteller de ilgisini çekmektedir. Zira bu bölge Güney Antalya Turizm Gelişim Projesi kapsamında olup, Türkiye’nin plan, program, finansman ve işletme konularını beraberce yürütebilen ilk entegre turizm projesi kapsamındadır. Kemerde satilik emlak için listede yer alan objelerin haricinde çok daha fazla alternatif gayrimenkul seçenekleri sizleri bekliyor.

Kemer’de satılık daire, villa yada arsa taleplerinizi öncelikle ekspertiz yaptırarak satın alma yapmanızda yarar var. Çünkü arsa rayiç fiyatlarına bağlı olarak çok farklı fiyat aralığında gayrimenkul satılmaktadır. Nirvana İnşaat olarak siz değerli yatırımcılarımıza Kemerde satilik emlak konusunda en doğru ve karlı yatırımı yapmanız konusunda yardımcı olacağımızı unutmadan bizlerle en kısa sürede iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz.