Русский English Deutsch Türkçe

Kemerde Satılık Daireler

Kemerde Satılık Daireler

Kemer Yat Limanı

Kemerde satılık daireler, konutlar için ayrıntılı bir araştırmaya giren herkes, Kemer’in büyüsüne kapılıp daire özelliklerinden çok çevresel faktörleri göz önünde tutmaya çalışır. Kemer etrafını çevreleyen beydağları, dağları kaplayan kızılçam ormanları, önünde uzanan Akdeniz, yat limanı muhteşem bir sahil kasabasında olması istenen her şeye sahip olması nedeniyle özellikle yazlık ve ikinci konut satın almak isteyenlerin ilgisini çekecek en önemli faktörlerdir.

Kemerde satılık daireler, konutlar site tarzında yapılmış tatil köyünü andıran konseptin içinde sosyal üniteleri olan, genellikle yaz aylarında kullanmak amacı güdülen yazlık daireler dir.

Kemerde satılık daireler, şehir merkezinde eski yerleşim alanında bulunmakla birlikte, Antalya Kemer karayolunun batı tarafındaki Aslanbucak, Kuzdere mevkiinde yada Çamyuva ve Kiriş gibi beldelerde bulmak da mümkündür. Kemer in içinde uygulanan imar hükümlerine göre çok katlı apartman dairesi yapma imkanı yoktur. Aslanbucak ve Kuzdere de daha çok katlı daireler bulmak imkanı daha fazladır. Daha çok tatilcilerin ve çalışanların tercih ettiği 1 yatak odalı ve mutfaklı yada 2 yatak odalı açık mutfaklı daire seçenekleri sıklıkla inşa edilmiş yapı tarzlarıdır.
Kemerde satılık daireler ve konutlar her zaman aranan emlak ürünleri arasındaki yerini en üst düzeyde hisssettirmiş kıymetli yatırımlardır. Turizm potansiyeli sayesinde Kemerde satılık daireler, konut, ev gibi her türlü emlak ürünü en değerli yatırım araçlarından daha çok getiri sağlamaktadır.

Kemer, Güney Antalya Turizm Altyapı Birliği GATAB sayesinde Türkiyede ilk sayılabilecek bir Turizm gelişim altyapı çalışması ile planlı bir büyüme gerçekleştirmiş örnek beldelerimizden biridir. Bu sayede alt yapısı tamamlanmış bölgede konutlar ve ticari yatırımlar planlı bir şekilde inşa edilebilmiştir.

Kemerde satılık emlak almak yada yatırım yapmak için pekçok değişik arama yöntemi vardır. Kemerde satılık emlak ürünleri arasında beğendiğiniz gayrimenkullerin listesini yaparak, bu gayrimenkulleri bizzat kendiniz görmelisiniz. Kemerde satılık konut ve dairelerin nitelikleri kadar, lokasyonlarıda çok önemlidir. Çünkü, konut olarak kullanacağınız dairenin, çevresinde gece kulübü, sürekli çalışan işletme yada home ofis tarzında dairesini kullanan komşularınız olabilir. Bunlar sizin rahatınızı ve huzurlu bir ortamda dairenizi kullanmanızı negatif etkileyebilir.

Antalya Evleri satış ekibi size en doğru ve mantıklı yatırımları yapmanız konusunda her zaman yanınızda olacaktır.