Русский English Deutsch Türkçe

Antalya’da Satılık Emlak

Antalya’da Satılık Emlak

Antalya'da Satılık Geleneksel Antalya Evleri

Antalya’da Satılık Emlak

Antalya’nın batısında yer alan ve şehrin sembolü haline gelen Konyaaltı Plajlarının bulunduğu Konyaaltı bölgesi, son yıllarda en çok tercih edilen yerleşim yerlerinden biridir. Antalya da satılık olan gayrimenkullerin yoğun olarak bulunduğu Konyaaltı bölgesinde satılık site içinde, yüzme havuzlu, yeni yapılmış, uygun fiyatlı pek çok alternatif daire bulmak mümkündür.

Lara'da

Lara’da Düden Şelalesi

Lara plajlarının bulunduğu ve şehrin doğu tarafına uzanan Lara bölgesi kum plajları, alış veriş merkezleri, gece hayatı, havalimanına yakın olması nedeniyle tercih edilen diğer bir bölgedir. Lara bölgesinde hem yeni rezidanslar, hemde 2.nci konut olarak kullanılabilecek uygun fiyatlı satılık yada kiralık daireler bulmak mümkündür.

Muratpaşa şehrin genellikle eski yerleşim merkezi ve ticaret merkezi olmakla birlikte birçok yeni konut siteleri bulmak mümkündür. Muratpaşa bölgesinde yer alan Bahçelievler, Meltem, Çağlayan, Fener, Gençlik, Güzeloba, Lara, Kemerağzı, Şirinyalı, Örnekköy, Yeşilbahçe semtleri emlak satın almak yada kiralamak için en çok tercih edilen bölgelerdir.

Muratpaşa bölgesinin sınırları içinde yer alan yat limanı çevresindeki Kaleiçi semti Antalya’nın en eski yerleşim yeridir ve burada pek çok satılık taş, ahşap evler, tarihi binalar, turistik ticari işletmeler bulunmaktadır. Antalya’da satılık emlak deyince ilk akla gelen geleneksel Türk mimarisinde yapılmış Antalya evleridir ki bunların büyük bir kısmı Kaleiçi semtinde yer alır.

Antalya'da satılık emlak

Konyaaltı Plajları

Nirvana inşaat ağırlıklı olarak Konyaaltı bölgesinde inşaatlarını yapmaktadır. Konyaaltı bölgesinde bugüne dek 5 ayrı konut projesinin inşaatlarını tamamlamıştır. Konyaaltında inşaat firmasından konut satın almak denince akla gelen ilk seçeneklerin başında Nirvana İnşaat ın projeleri gelmektedir. Konyaaltında projeden satılık olan dairelerin yanı sıra, genel iskanı alınmış ve oturmaya hazır bitmiş konutlar satışa sunulmuştur. Satılık dairelerimiz, giriş katlarda 1+1 ve 2+1 daireler, normal katlarda 2+1 ve dubleks katlarda 3+1 daireler olmak üzere çok farklı tip ve satış fiyatları ile her bütçeye ve zevke hitap etmektedirler. İnşaat firmasından taksitle daire satın almak isteyen yatırımcılara çok özel ödeme koşullarıyla taksitle daire satışlarımız mevcuttur. Antalya’da satılık emlak ve gayrimenkullerin diğer bir özelliğinin yatırım aracı olarak kullanıldığını unutmayınız.  Antalya’da taksitle daire satın almak isteyen müşterilerimize % 0 faizli özel ödeme koşulları hakkında detaylı bilgi vermek için sizleri satış ofisimize davet ediyoruz.

Konyaaltı’nda satılık dairelerimiz, Konyaaltı kent meydanına, Konyaaltı plajına, alışveriş merkezlerine ve semt pazarına yakınlığı sayesinde çok avantajlı bir konumdadır. Konyaaltı’ndaki konut sitelerimiz, yeni yapılmış alt yapısı, çevre düzenlemesi, parkları, ulaşım kolaylığı, muhteşem dağ ve deniz manzarası, üstelik uygun satış fiyatları ile Antalya’da satılık emlak konusunda rakipsizdir. Henüz yeni yapılaşan bir bölge olması sebebiyle cazip fiyatla konut fırsatını değerlendirmek isteyenler için idealdir. Antalya’da satılık emlak, konut, arsa almak istiyorsanız, sizlere çok farklı seçeneklerle sunacağımız portföyümüzü görmenizi tavsiye ediyoruz.